Zaufaj doświadczeniu

Na niezwykle trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim działamy już od 20 lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność ukończyć setki realizacji, z których każda została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów pracy i obsługi Klienta. Nabyte umiejętności doświadczenie sprawiły, że w chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług, związanych z szeroko pojętą branżą kamieniarską.

Firma Gravit pragnie zaoferować Państwu swoje usługi z zakresu: polerowania, renowacji, szlifowania, impregnacji i krystalizacji posadzek, ścian i schodów z kamienia naturalnego lastryka i konglomeratu u Klienta. Podejmujemy się odnawiania i konserwacji posadzek wykonanych z marmuru i granitu. Zajmujemy się również kompleksową renowacją ścian i elewacji z piaskowca, granitu, klinkieru i cegły. To jeszcze nie wszystko, dzięki wiedzy i umiejętnościom naszego zespołu, bez najmniejszego problemu poradzimy sobie z kompleksową renowacją schodów z marmuru, granitu, piaskowca i bazaltu. Nasze doświadczenie, nabyte w trakcie wielu lat wykonywania pracy, pozwala nam na realizację zleceń, dotyczących bezcennych obiektów zabytkowych. Zapewniamy, że dzięki zachowaniu najwyższych standardów pracy i korzystaniu wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu, wszystkie przeprowadzane przez nas prace są w stuprocentach bezpieczne i nie zagrażają delikatnej strukturze bezcennego materiału.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach branżowych, dzięki czemu najnowocześniejsze techniki oczyszczania elewacji i powierzchni betonowych, nie kryją przed nimi żadnych tajemnic. Z tego właśnie względu, zakres oferowanych przez nas usług obejmuje także czyszczenie zbiorników betonowych oraz ścian i elewacji wykonanych z kamienia naturalnego i cegły. W swojej pracy wykorzystujemy zaawansowane techniki piaskowania i hydropiaskowania, które poza niezwykłą efektywnością i stuprocentową skutecznością, zapewniają także pełne bezpieczeństwo dla powierzchni, na których odbywa się praca.

Jako profesjonalny zakład kamieniarski, nie tolerujemy źle wykonanej pracy. W związku z powyższym oferujemy Państwu także usługi, polegające na poprawianiu i naprawianiu źle ułożonych lub uszkodzonych posadzek kamiennych. Na życzenie Klienta dokonujemy także ich renowacji, przy zastosowaniu nowoczesnego systemu szlifowania i odnawiania posadzek. Do świadczonych przez nas usług należą także: impregnacja granitu, krystalizacja marmuru, renowacja elewacji z cegły piaskowca, czyszczenie ścian i elewacji budynków, usuwamy pozostałości po zbijaniu tynku. Elewacje budynków czyścimy takimi metodami jak: mycie, piaskowanie, szlifowanie. Piaskujemy budynki z kamienia naturalnego, cegły, drewna i tynku, piaskowanie wykonujemy na mokro lub sucho, do każdego materiału dobieramy odpowiednią technologię oraz ścierniwo.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że profesjonalna realizacja wszystkich oferowanych przez nas usług wymaga nie tylko odpowiedniego zaplecza technicznego, ale również, a może przede wszystkim, wiedzy i ogromnego doświadczenia. Nawiązując współpracę z firmą Gravit, oddajemy do Państwa wyłącznej dyspozycji całą wiedzę, jaką udało nam się zgromadzić w trakcie 20-lat prowadzenia naszej działalności.