Krok trzeci

Realizacja projektu

Jeżeli wycena zostanie zaakceptowana przez klienta, umawiamy się z nim na konkretny termin i zaczynamy prace budowlano-kamieniarskie.

Oczywiście, usługi wykonujemy zgodnie z projektem, który klient najpierw musi w pełni zaakceptować. Jeżeli projekt nie zostanie zaakceptowany, omawiamy z klientem pożądane przez niego zmiany, czasem proponujemy inne rozwiązania (szanujemy zdanie swoich klientów, jednak czasem nasze doświadczenie pokazuje, że pożądane przez nich zmiany w praktyce się nie sprawdzą), a wreszcie - po dojściu do konsensusu - korygujemy projekt. Potem pozostaje nam już tylko wykonanie zlecenia - rzecz jasna, ściśle według projektu (w trakcie prac nie wprowadzamy już żadnych zmian, o czym zresztą też zawsze kilkakrotnie informujemy klientów) - i zakończenie prac.

Na koniec chcielibyśmy jeszcze zauważyć, że marmury oraz granity, które mamy w swojej ofercie, mają niezwykle szeroki zakres zastosowań - nadają się zarówno do wyposażenia kuchni i łazienki jak również i salonu czy nawet... kominka!