Nasze Usługi

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu szczegóły działalności naszej firmy, która już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi na trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim.

Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Znana już od czasów starożytnych technologia tworzenia posadzki lastrykowej, jest jedną z najstarszych znanych ludzkości. Na początku dwudziestego wieku lastryko stanowiło rozpoznawalny element stylu art. deco. W Polsce podłogi tego typu były bardzo popularne w latach 70’ i 80’, a z uwagi na podobieństwo do podłóg kamiennych wiele właścicieli mieszkań, nie wie, że są posiadaczami lastrykowej posadzki. 

Piaskowanie to wyjątkowo skuteczny sposób usuwania osadu i brudu właściwie z dowolnej powierzchni. W czasie tego procesu specjalne urządzenie wykorzystuje sprężone powietrze , aby materiał ścierający dostał się na czyszczoną powierzchnię pod bardzo dużym ciśnieniem, lecz jesteśmy w stanie oczyszczać powierzchnie delikatne stosując metody niskociśnieniowe, szczególnie jest to ważne w trakcie czyszczenia obiektów zabytkowych.

Śrutowanie wewnątrz rur zwykle wiąże się ze specjalnymi wymaganiami wobec obrabianej powierzchni. Dzieje się tak, ponieważ wewnętrzne powierzchnie rur są wykonane specjalnie w celu transportu cieczy chemicznych lub zastosowania ich
w przemyśle naftowym i gazowym. 

Chcesz dowiedzieć się więcej skontakuj się z nami!