Usługa polerowanie posadzek

Posadzki jak nowe dzięki polerowaniu

Posadzki wykonane z materiałów takich jak marmur, beton, trawertyn, granit czy lastryko są piękne, trwałe i solidne. Z pewnością wytrzymają lata nawet intensywnego użytkowania, niemniej jednak po pewnym czasie mogą niszczeć, tracić blask i obniżać walory estetyczne pomieszczenia. Jeźli jesteś zainteresowany zapoznaj się z usługami polerowanie betonu, kamienia, lastryka, marmuru, posadzek, polerowany beton.

Powody niszczenia posadzek

Na stan posadzek źle wpływa ścieranie, pękanie posadzek, woda z chemikaliami, opady atmosferyczne, spaliny czy kurz. Mimo tego, że sprawiają one wrażenie trwałych, to są też narażone na ścieranie, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak różne obiekty użyteczności publicznej.

Skutkami wpływu wyżej wymienionych czynników na stan posadzek jest ich matowienie, widoczne gołym okiem zarysowania, przebarwienia, plamy i kruszenie. Sprawia to ogólnie bardzo nieestetyczne wrażenie. Zniszczona posadzka nawet najdokładniej wyczyszczona sprawia wrażenie brudnej i niezadbanej.

Takie uszkodzenia wcale nie muszą oznaczać konieczności wymiany posadzki. Zabieg zwany polerowaniem przywraca im świetność, dzięki czemu wyglądają jak nowe i odzyskują dawny blask. Warto wspomnieć, że polerowanie posadzki jest o wiele tańsze, niż położenie nowej, a przynosi takie same efekty lub lepsze od pierwowzoru, ponieważ posadzka w pierwszym etapie renowacji jest równana i w związku z tym można na niej uzyskać efekt lustra

Nasza firma zapewni Ci kompleksową odnowę posadzki i zabezpieczenie jej przed szybką utratą blasku.

Kiedy warto zdecydować się na usługę polerowania posadzki?

Jeśli podłoga nie ma wyraźnych uszkodzeń i nierówności, jednak nie prezentuje się zbyt dobrze - jest lekko zarysowana, poszarzała i matowa, wtedy polerowanie będzie zabiegiem idealnym. Przywróci posadzce piękny, odświeżony wygląd i wydobędzie jej blask. Stopień nabłyszczenia, jaki uzyskujemy jest zależny, od preferencji naszego Klienta.
Nasz profesjonalny sprzęt polerski i wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że usługę przeprowadzamy szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie pracować zarówno z małymi, jak i z ogromnymi powierzchniami.
Nie decyduj się przedwcześnie na wymianę swojej starej i podniszczonej podłogi - najpierw sprawdź nasze możliwości przywracania powierzchniom pięknego wyglądu w naszej galerii.

Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży sprawia, że w renowacji powierzchni nie mamy sobie równych.

Znamy sposoby, aby Twoja kamienna, betonowa czy lastrykowa odzyskała świetny wygląd. Jednym z takich metod jest polerowanie.

Nasi specjaliści po przeprowadzeniu wstępnych oględzin oceniają, co potrzebne jest, aby przywrócić powierzchni doskonały stan. Jeśli nie jest ona zbyt zniszczona lub nierówna, często wystarczy samo polerowanie posadzki.

Dzięki naszej wiedzy i zastosowaniu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie uzyskać pozytywnie zaskakujące naszych Klientów efekty. Wiele naszych realizacji możecie zobaczyć w naszej galerii oraz na blogu.