Czyszczenie elewacji - renowacja

Firma Gravit – Renowacja to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku cechująca się szeroką wiedzą w dziedzinie specjalistycznego czyszczenia elewacji.

Proces czyszczenia elewacji to proces złożony wymagający doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu czyszczącego. Technologię czyszczenia elewacji dobieramy w trakcie wizji lokalnej, stopień zabrudzenia elewacji w głównej mierze zależy od lokalizacji budynku oraz faktury tynku. Do najczęstszych zabrudzeń elewacji możemy zaliczyć: graffiti, osiadający kurz i brud, glony, mchy oraz pleśń. Większość z nich powstaje na skutek wzmożonej wilgotności.

Nie możemy całkowicie zapobiec powstawaniu zabrudzeń ale skutecznie możemy je usuwać. Firma Gravit – Renowacja zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem elewacji przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Zabrudzenia usuwane są za pomocą oczyszczarek niskociśnieniowych w których możemy stosować takie ścierniwa jak: piaski kwarcowe w najniższych granulacjach, pudry roślinne, mączki dolomitowe, szkło czy garnet, czyścimy również elewacje z użyciem myjek gorąco wodnych. Dla uzyskania najwyższych efektów czyszczenia stosujemy specjalistyczne środki chemiczne dzięki czemu czyszczone powierzchnie szybciej odzyskują swój dawny wygląd( Remmers, Sto, Ecolab ).

Nasza firma jest w stanie wyczyścić każdy rodzaj powierzchni: piaskowiec, beton, cegłę(również po zbijaniu tynku), ceramikę, metal, tynki oraz wszelkie kamienie naturalne. Przed przystąpieniem do czyszczenia elewacji dobierzemy odpowiednią metodę oraz ścierniwo, w zależności od materiału z którego wykonana została elewacja.

Jeżeli borykają się Państwo z problemem zanieczyszczonej elewacji zapraszamy do kontaktu! Zajmiemy się przeprowadzeniem gruntownego czyszczenia elewacji oraz dołożymy wszelkich starań aby zrealizowane przez nas zlecenie zupełnie zadowoliło klienta, a czyszczone powierzchnie odzyskały dawny blask. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju i Europy.

  • 20120111299
  • IMG_4635
  • WP_20130916_009