Usługi kamieniarskie – powierzchnie marmurowe

Usługi kamieniarskie – powierzchnie marmurowe

Usługi kamieniarskie

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu szczegóły działalności naszej firmy, która już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi na trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim.

Specjalizujemy się we wszelkich realizacjach z branży kamieniarskiej. Obszar naszego działania to zarówno miasto Warszawa wraz z okolicami, jak i cała Polska – nasza firma nie zna granic terytorialnych, podejmujemy się pracy nawet w najdalszych zakątkach kraju. Wszystkim naszym Klientom pragniemy zaoferować najwyższej jakości materiały kamienne o charakterze dekoracyjnym – kamieniarstwo to nasza specjalność już od wielu lat. Długa lista naszego asortymentu obejmuje ponad 400 pozycji, z których przeważająca większość to kamienie pochodzące z kamieniołomów Europy Zachodniej. Sprzedawane materiały importujemy m.in. z Włoch, Hiszpanii, Skandynawii i innych krajów, jednak na tym nie koniec. Materiały kamienne sprowadzamy również spoza naszego kontynentu, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najszerszą na rynku ofertę.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi także profesjonalny montaż okładzin kamiennych. Czynność tą realizujemy za pomocą systemowych elementów złącznych wykonanych ze stali nierdzewnej (ruszty, kotwy), w przypadkach stosowania montażu pośredniego. Nasz doświadczony personel wykazuje szczególne umiejętności, które wspomagane są całkowicie profesjonalnym sprzętem.

Marmur Warszawa – Cały Kraj

Gwarantujemy Państwu, że materiały kamienne, dostarczane przez naszą firmę, to produkty najwyższej jakości. Każdemu Klientowi, korzystającemu z naszych usług, zapewniamy terminowość realizowanych zleceń – znamy wartość czasu i zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest on także dla Państwa. Potrafimy go uszanować.

Od wielu lat korzystamy z usług najbardziej renomowanych dostawców kamienia naturalnego, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę. Taka strategia pozwala nam na przyjmowanie dostaw od producentów kamienia z całego świata, zawsze w możliwie najkrótszym czasie i po niezwykle konkurencyjnych cenach. Wszystko to przekłada się zarówno na najwyższą jakość, jak i korzystne ceny wszystkich naszych usług.

Niniejszym pragniemy przedstawić Państwu propozycję kompleksowej dostawy materiału kamiennego (w trosce o wygodę naszych Klientów, cały proces realizujemy od początku do końca) i montażu elementów kamiennych. Nasza oferta obejmuje także usługi dodatkowe, w zakres których wchodzi zabezpieczenie dostarczonych produktów oraz ewentualna późniejsza stała konserwacja produktów, która będzie realizowana przez całkowity czas eksploatacji obiektu, którego dotyczy zlecenie. Mamy szczerą nadzieję, że nasze firmy nawiążą owocną współpracę, która w krótkim okresie czasu przyniesie obustronne korzyści. Nasza firma jest gotowa do dostarczenia szczegółowych wzorów kolorystycznych kamieni już po ewentualnych wstępnych rozmowach i zapoznaniu się z dokumentacją projektową obiektu, którego dotyczy zlecenie, dzięki czemu całkowity czas potrzebny na realizację projektu, ulega znacznemu skróceniu.

W tym miejscu nie kończy się jednak zakres oferowanych przez nas usług. Nasza firma podejmuje się także tak skomplikowanych zleceń, jak kompleksowa renowacja i konserwacja zabytkowych elewacji wykonanych z kamienia lub z cegły, czy schodów blokowych. Oprócz tego podejmujemy się także flekowania powierzchni kamiennych, uzupełniania powstałych ubytków masami kolorystycznymi, ściśle dobranymi do podłoża, jak również wzmacniania chemicznego powierzchni wykonanych z piaskowca, granitu i marmuru. Wszystkie oferowane przez nas usługi realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów pracy, co bezpośrednio przekłada się na jakość realizowanych przez nas projektów.