Realizacje Kamieniarskie

Wysokiej jakości usługi kamieniarskie

Branża kamieniarska cały czas się rozwija, dzięki czemu prace są realizowane coraz sprawniej, szybciej i skuteczniej. W przypadku firmy Gravit klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę. Usługi kamieniarskie są świadczone na najwyższym poziomie, co w dużej mierze wynika z wieloletniego doświadczenia na rynku. Warszawa i okolice to nie jedyne obszary działalności, firma podejmuje się realizacji zleceń na terenie całej Polski. Międzynarodowy zasięg umożliwia współpracę również z zagranicznymi inwestorami na terytorium Europy.

Czego można oczekiwać, decydując się na profesjonalne usługi kamieniarskie?

Kamieniarstwo budowlane jest specyficzną i trudną branżą, praca z kamieniem wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, narzędzi, cierpliwości, precyzji i zaangażowania. Warto powierzyć to zadanie nam. Firma Gravit specjalizuje się w kamieniarstwie od wielu lat, co każdy inwestor może zauważyć już na samym początku współpracy. W ofercie znajduje się ponad czterysta pozycji najwyższej jakości surowców pochodzących z kamieniołomów z całego świata. Firma sprowadza bloki, slaby i płytki kamienne wyłącznie z zaufanych źródeł. Można wobec tego liczyć na różnorodność asortymentu i kilkanaście rodzajów wykończenia powierzchni, dopasowanie kamienia do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Materiały importowane są między innymi z Hiszpanii, Turcji, RPA, Skandynawii, Włoch czy Brazylii. Lista pozycji do wyboru regularnie się powiększa, mając na uwadze zapotrzebowanie klientów. Ich zadowolenie jest zawsze kwestią priorytetową, można je uzyskać dzięki zaoferowaniu najwyższej jakości materiałów kamiennych o wyjątkowych walorach użytkowych i estetycznych.

Firma Gravit oferuje nie tylko możliwość zakupu wysokiej jakości kamienia, ale też jego montażu, na renowacji konserwacji kamienia kończącj. Klienci mogą liczyć na sprawne i jednocześnie precyzyjne wykonanie wszelkich prac, co jest możliwe dzięki doświadczonemu i kompetentnemu personelowi dysponującemu profesjonalnym sprzętem. Usługi kamieniarskie świadczone są w mieście Warszawa i okolicach, zawsze realizowane terminowo, co umożliwia stała współpraca wyłącznie z kompetentnymi dostawcami kamienia naturalnego. Surowiec jest importowany od producentów kamienia z całego świata w możliwie jak najkrótszym czasie, co ułatwia dobrze zorganizowana logistyka. Wieloletnia obecność w branży kamieniarskiej pozwala firmie na wynegocjowanie atrakcyjnych, konkurencyjny cen. Oszczędność czasu i pieniędzy przy zachowaniu najwyższej jakości – na to może liczyć klient korzystający z usług firmy Gravit.

Nowoczesne kamieniarstwo budowlane – od pozyskania surowca, po przygotowanie i montaż elementów kamiennych

Oferowane usługi kamieniarskie obejmują obróbkę kamienia naturalnego z rozmaitych zakątków świata oraz montaż elementów kamiennych do celów zarówno budowlanych, jak i dekoracyjnych. Firma Gravit wykonuje kamienne posadzki, elewacje, schody, blaty, zgodnie z potrzebami i wizją klienta. Podejmuje się wszelkich realizacji z branży kamieniarskiej z wykorzystaniem marmuru, granitu, trawertynu czy piaskowca. Wybrany materiał kamienny zostanie dostarczony pod wskazany adres, następnie pracownicy zajmą się zamontowaniem elementów kamiennych. Kompleksowość usług przekłada się na dużą oszczędność czasu i pieniędzy oraz wygodę dla inwestora. Usługi kamieniarskie są realizowane z dbałością o każdy detal. Cały proces jest całkowicie przejrzysty dla klienta, ma on nawet możliwość wspólnego odwiedzenia kopalni kamienia, co pozwala na przebieranie w tysiącach ton materiału i upewnienie się co do jego wysokiej klasy.

Usługi kamieniarskie świadczone przez firmę Gravit nie ograniczają się tylko do sprowadzenia kamienia i jego ułożenia, zabezpieczenia dostarczanych produktów. Obejmują też naprawę podłóg z lastryko, konserwację zabytkowych elewacji i podłóg kamiennych. Klienci mogą liczyć na otrzymanie wzorników kolorystycznych oferowanych kamieni już na etapie wstępnych rozmów i zapoznania się z dokumentacją projektu obiektu, co w dużym stopniu skraca czas jego realizacji. Firma podejmuje się także skomplikowanych zleceń, łącznie z piaskowaniem, płomieniowaniem, szczotkowaniem i piaskowaniem kamienia oraz flekowaniem powierzchni kamiennych, uzupełnianiem powstałych ubytków przy pomocy mas kolorystycznych i wzmacnianiem struktury (powierzchni wykonanych z piaskowca, wapienia, granitu i marmuru) przy użyciu profesjonalnej chemii kamieniarskiej.