O nas

Ponad 20 lat doświadczenia w renowacji kamienia naturalnego.

Renowacja elewacji

Poznaj firmę GRAVIT-Renowacja

Firma Gravit-Renowacja już od ponad dwudziestu lat świadczy usługi dla Klientów w Warszawie, Polsce i na terenie całej Europy. Wykonywaliśmy setki zleceń, od słonecznego Lazurowego Wybrzeża, po mroźną Ukrainę. Wiedza i doświadczenie, zdobyte na wielu prestiżowych realizacjach, pozwalają nam na podjęcie każdego zlecenia, które z technicznego punktu widzenia jest możliwe do wykonania. Stawia nas to w absolutnej czołówce krajowych firm z branży kamieniarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług i zachęcamy do kontaktu z firmą.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra pracownicza pomyślnie przeszła próby, którym była poddawana podczas realizacji prac na obiektach o różnym charakterze. Ponadto dysponujemy stałą grupą wykwalifikowanych pracowników, którzy stale rozwijają swoje umiejętności. Jednocześnie współpracujemy również ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy - w zależności od wielkości projektu - dysponować większą ekipą pracowników. Świadczone przez nas usługi kamieniarskie to kompleksowa obsługa Klienta, od projektu i doboru materiału, poprzez montaż, do konserwacji i renowacji włącznie. Na każdym etapie tego procesu, służymy również profesjonalnymi radami. Dbamy o to, by nasze relacje z Klientem były jak najlepsze, ponieważ jego zadowolenie jest dla nas gwarancją budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Usługi kamieniarskie
Sprowadzamy kamień naturalny z całego świata

Własny zakład kamieniarski

Posiadamy własny zakład kamieniarski w Warszawie, który prowadzi stałą sprzedaż kamienia naturalnego, takiego jak granit, marmur (polerowanie marmuru), piaskowiec, trawertyn, konglomerat, bazalt oraz onyks. Na terenie zakładu dokonujemy formatowania kamienia do długości 300 cm (całe slaby). Importujemy płytki, slaby oraz całe bloki kamienne z całego świata pod zamówienie klienta. Dysponujemy również kompletnym parkiem maszynowym, niezbędnym przy dużych realizacjach. Dzięki temu możemy podejmować się prac, których nie są w stanie zrealizować inne firmy.

Dzięki doskonałej znajomości technologii obróbki kamienia i odpowiednim maszynom, jesteśmy w stanie zaoferować najkrótsze możliwe terminy realizacji zleceń. Dla wielu naszych Klientów połączenie wysokiej jakości i szybkiej realizacji powierzonych nam zadań jest atutem, który sprawia, że chętnie wracają do współpracy z nami przy kolejnych inwestycjach.

Prace kamieniarskie

Przeprowadzamy prace kamieniarskie na terenie Warszawy, całej Polski, jak również poza jej granicami. Realizujemy układanie posadzek, schodów, czyszczenie ścian i elewacji. Wykonujemy i montujemy blaty kuchenne z granitu, bazaltu, kwarcytu oraz konglomeratu. Posiadamy duży wybór naturalnych materiałów, które cieszą się sporym powodzeniem wśród Klientów.

Nasze usługi to również cięcie płyt kamiennych do długości 300 cm, tzw. formatowanie kamienia naturalnego. Oczywiście możliwe jest również formatowanie mniejszych płyt i płytek, w zależności od bieżącego zapotrzebowania Klienta.

Przygotowanie materiały wykonywane jest w zakładzie w Warszawie, natomiast prace instalacyjne mogą być wykonane w dowolnym miejscu, wskazanym przez Zleceniodawcę, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Renowacja schodów kamiennych
Renowacja elewacji z kamienia

Usługi czyszczenia elewacji

Przeprowadzamy renowacje schodów i elewacji zabytkowych, podejmujemy się kompleksowych rewitalizacji fasad z cegły i piaskowca. W przypadku renowacji schodów, w grę wchodzi również wymiana całych płyt i dopasowanie nowych elementów do już istniejącej infrastruktury.

Oczyszczamy elewacje budynków zabytkowych metodą niskociśnieniową Remmers Rotec i JOS. Usuwamy wszelkie zabrudzenia, powstałe na materiale, bez uszkadzania jego lica oraz łączących go spoin. Strumieniowanie mgławicowe oraz strumieniowanie niskociśnieniowe wykonujemy metodą suchą i mokrą.

Czyszczenie piaskowca i cegły wykonujemy również z użyciem chemii i kompresów. W zakresie świadczonych przez nas usług mieści się usuwanie graffiti oraz nakładanie powłoki anty-graffiti. Przeprowadzamy renowacje zabytkowych elewacji ceglanych i kamiennych, wykonujemy przemurowania wątku ceglanego, wymianę fug, scalanie kolorystyczne cegły i piaskowca, impregnację ścian budynków. Wykonujemy kompleksową renowację elewacji w tym m.in. dokładne piaskowanie.

Przygotowujemy również kompletne projekty konserwatorskie, dzięki czemu Klient nie musi się obawiać wstrzymania inwestycji przez służby zajmujące się np. ochroną zabytków. Jest to szczególnie ważne w przypadku starszych obiektów, a właśnie takie wymagają zazwyczaj gruntownej renowacji.

Usługi polerowania lastryka oraz posadzek betonowych

Polerujemy i szlifujemy posadzki z betonu i lastryka, czyścimy lastryko na ścianach. Odnawiamy wyeksploatowane posadzki lastrykowe, uzupełniamy ubytki w lastryku. Jest to praca wymagająca fachowej wiedzy i umiejętności, których nie brakuje pracownikom naszej firmy. Wykonujemy ją szybko i skutecznie.

Dodatkowo w ofercie świadczonych przez nas usług mamy obrabianie posadzek wykonanych z betonu, z zastosowaniem technologii „polerowany beton”. W razie konieczności, przed dokonaniem polerowania, uzupełniamy również braki w powierzchni. Usuwamy pozostałości kleju i izolacji z podłóg, szlifujemy betony w celu wykonania powierzchni szczepnej.

Dzięki kompleksowej ofercie usług, która prezentujemy naszym Klientom, zdobyliśmy ich zaufanie i bardzo dobrą renomę. Zależy nam na utrzymaniu tego stanu rzeczy. Chcielibyśmy, żeby nasi Klienci myśląc o usługach kamieniarskich od razu kojarzyli tego rodzaju prace z nazwą firmy Gravit-Renowacja.

Mamy nadzieję, że zdecydują się państwo na kontakt z nami i nawiązanie współpracy.

Szlifowanie posadzek z betonu i lastryka