Czy warto piaskować beton?

Piaskowanie betonu

Proces piaskowania betonu to skomplikowana i złożona praca

Piaskowanie betonu to skomplikowane i złożone prace, którymi od wielu lat zajmuje się nasza firma. W powyższych usługach posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Piaskowanie betonu to niezwykle skomplikowana i złożona praca, do prawidłowego wykonania której niezbędne jest niemałe doświadczenie. Nasza firma już od wielu lat zajmuje się wykonywaniem tego procesu. Długa obecność na rynku i setki ukończonych realizacji pozwoliły nam nabyć doświadczenie, które pozwala nam wykonywać nasze obowiązki szybko, efektywnie oraz całkowicie bezpiecznie. Ma to szczególnie duże znaczenie, zwłaszcza po uwzględnieniu faktu, że tego rodzaju prace bardzo często prowadzone są na znacznych wysokościach, jak również we wnętrzach zbiorników zamkniętych, które nie stwarzają bezpiecznego środowiska pracy. Jako, że na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo, wszyscy nasi pracownicy są uzbrojeni nie tylko w szczegółową wiedzę i umiejętności, ale także we właściwy sprzęt zabezpieczający oraz we wszystkie niezbędne pozwolenia, w tym pozwolenia wysokościowe. Takie przygotowanie pozwala nam na realizację zleconych prac w warunkach absolutnie bezpiecznych.

Oczyszczanie betonu

Piaskowanie betonu, jako technika oczyszczania, ma zastosowanie w bardzo wielu przypadkach. Dzięki tej metodzie można skutecznie usunąć zanieczyszczenia, powstające w wyniku opadów atmosferycznych lub zanieczyszczeń obecnych w powietrzu. Technika ta pozwala także na usunięcie mleczka cementowego a nawet zniszczeń, wynikających z działalności wandali, nazywających siebie „grafficiarzami”. Nasza firma podejmuje się wszelkich prac związanych ze strumieniowo – ścierną obróbką betonu. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi zarówno piaskowanie metodą „na sucho”, jak również w osłonie mgiełki wodnej. Technika ta pozwala na znaczącą redukcję pylenia, nawet o 90 procent!

Piaskowanie betonu – odpowiednie maszyny i doświadczeni pracownicy

Od początku istnienia naszej firmy, specjalizujemy się we wszelkich pracach, związanych z piaskowaniem betonu. Zatrudniony przez nas zespół wykwalifikowanych specjalistów, których praca wspomagana jest przez zaplecze sprzętowe, obejmujące specjalistyczne produkty najbardziej uznanych marek, posiada wszystkie niezbędne umiejętności, pozwalające na bezpieczne i skuteczne wykonywanie powierzonej pracy. Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług, z których każda zostanie wykonana z zachowaniem najwyższej jakości.

Piaskowanie betonu na sucho czy na mokro?

Wielkość obiektu, którego dotyczy zlecenie, nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Nawet w przypadku wyjątkowo dużych, niestandardowych i niezwykłych obiektów, nasz zespół wykonuje swoją pracę sprawnie, szybko, efektywnie i bezpiecznie. Piaskowanie elewacji z betonu wykonujemy zarówno w technice na sucho, jak i na mokro. Cechuje nas fachowe podejście do Klienta – do każdej usługi podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednią technologię oczyszczania i ścierniwa, która pozwoli na uzyskanie w stu procentach zadowalającego efektu. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do realizacji, podejmujemy się każdej, nawet najtrudniejszej pracy. Bez najmniejszego problemu poradzimy sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, jakie powstają na powierzchni betonowych ścian.

Piaskowanie betonu z zabrudzeń naturalnych

Oczyszczamy wszelkie zabrudzenia powstałe w wyniku destrukcyjnej działalności sił natury (kwaśne deszcze), zanieczyszczeń obecnych w powietrzu (spaliny emitowane w wyniku ruchu pojazdów, sadze z kominów domów mieszkalnych, fabryk i innych zakładów produkcyjnych i przemysłowych). Mało tego, nasz zespół poradzi sobie nawet z tak trudnymi zabrudzeniami występującymi na betonie, jak graffiti czy wysolenia. Skutecznie usuwamy mleczko cementowe oraz wszelkiego rodzaju izolacje. Zakres usług, oferowanych przez naszą firmę, obejmuje także hydrofobizację betonu. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, pochodzący od najbardziej uznanych producentów w branży. Posiadamy piaskarki z płynną regulację ciśnienia powietrza od 0,1 Bara oraz dokładnego dozowania dowolnego materiału ściernego.

Polecane artykuły na blogu: