Jak wygląda proces Polerowania posadzki?

proces Polerowania posadzki

Polerowanie posadzki w Warszawie niezależnie od jej rodzaju

Aby cieszyć się nieskazitelną posadzką przez wiele lat, nie wystarczy właściwe położenie jej. Konieczne jest nieustanna dbanie o nią. Z pomocą przychodzi firma Gravit-Renowacja, która posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Polerowanie posadzki betonowej i lastrykowej

Polerowanie posadzki betonowej oraz lastrykowej przedłuża trwałość takich powierzchni. Konieczne jest odpowiednie przeprowadzenie tego procesu, które rozpoczyna się od przygotowania i wyrównania powierzchni, czyli jej zeszlifowania, a następnie użycia odpowiednich środków chemicznych, które umożliwiają impregnację nawierzchni. W ostatecznym rozrachunku uzyskujemy efekt zgodny z wizją klienta. Mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia: matowy, satynowy lub pełny poler. Niezależnie od wybranej wersji, zabezpieczają Państwo w ten sposób swoją posadzkę przed wchłanianiem wilgoci, nadmiernym brudzeniem oraz szybkim zużyciem.

Polerowanie posadzki granitowej, marmurowej i kamiennej

Właściwie wykonane polerowanie posadzki marmurowej, granitowej czy kamiennej również wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi ściernych, preparatów i specjalistycznych maszyn. Na początku konieczne jest wyrównanie powierzchni, czyli jej zeszlifowanie, co pozwala na uzyskanie jednolitej i gładkiej nawierzchni. Następnym krokiem jest polerowanie i odpowiednie zaimpregnowanie materiału, co uniemożliwia mu nasiąkanie wodą, błotem oraz wieloma innymi substancjami. Ostatnim etapem polerowania jest przywracanie dawnego połysku. Tak zabezpieczona posadzka nie tylko odzyskuje swój pierwotny wygląd, ale jest także dodatkowo wzmocniona, co utrudnia powstanie mikrouszkodzeń podczas jej użytkowania.

Najlepsze usługi dostępne na polskim rynku

Firma Gravit-Renowacja w czasie wykonywania swych usług korzysta jedynie ze sprawdzonych technologii i rozwiązań. Ponieważ nieustannie śledzimy wprowadzane zmiany, wprowadzamy nowinki na rynek polski. Właśnie dlatego zaufało nam już wiele osób, a oferowane przez nas polerowanie posadzki w Warszawie spełni Państwa oczekiwania.

Polecane artykuły na blogu: