Realizacje z Renowacji Elewacji

Nasze propozycje z zakresu renowacji elewacji obejmują najnowocześniejsze, niskociśnieniowe i nieinwazyjne metody oczyszczania powierzchni na sucho jak i w osłonie mgły wodnej. 

Jesteśmy firmą która wykonuje usługi takie jak piaskowanie betonu, czyszczenie strumieniowo-ścierne czy hydropiaskowanie niskociśnieniowe, czyli czyszczenie w osłonie wody. Zapewniamy renowację elewacji ceglanych i kamiennych, w tym renowację fasad z cegły klinkierowej. Do każdego materiału i jego stanu dobieramy odpowiednią technologię,  ciśnienie robocze i ścierniwo. Gumkowanie i sodowanie mieści się w zakresie naszych usług. Stosujemy również ścierniwa takie jak garnet, mączka szklana, łupiny orzecha, mączki dolomitowe, piaski szklarskie. Czyścimy delikatne piaskowce jak również twardą stal.

Zapewniamy przystępne ceny oraz miłą i fachową poradę. Z działań naszych pracowników zadowolonych jest setki klientów nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, czego efekt możecie Państwo obejrzeć w naszej galerii. Znajdziecie tam zdjęcia przedstawiające wykonane przez nas renowacje z całej Europy.