Kompleksowa renowacja i konserwacja kamienia naturalnego

renowacja i konserwacja kamienia naturalnego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawdzonemu zapleczu i wykwalifikowanym pracownikom renowacja i konserwacja kamienia naturalnego prowadzona przez naszą firmę Gravit-Renowacja gwarantuje optymalne efekty.

Razem z nami podłogi kamienne odzyskują swój pierwotny wygląd – są pozbawione uszkodzeń, gładkie, a ich kolory stają się nasycone i pełne blasku niczym tafla lustra.

Kompleksowa renowacja i konserwacja posadzek kamiennych
Doskonale zdajemy sobie sprawę tego, że nie ma dwóch takich samych posadzek. Właśnie dlatego wykonujemy prace renowacyjne i konserwacyjne dopasowane indywidualnie do każdej powierzchni.

Nasze prace obejmują czyszczenie, szlifowanie i polerowanie, uzupełnianie ubytków, krystalizację i impregnowanie kamienia naturalnego specjalistycznymi preparatami kamieniarskimi marek AKEMI, GENERAL i BELIZZONI. Odnawiamy wyeksploatowane, zniszczone powierzchnie kamienne, poprawiamy źle położone posadzki. Tak szeroka gama usług pozwala nam na odnowienie nawet najbardziej zniszczonych podłóg kamiennych, aby wyglądały jak nowe. Wymieniamy płyty i płytki kamienne, poprawiamy fugi, spajamy głuche płytki.

Pracujemy z kamieniem naturalnym wielu gatunków
Każdy kamień ma inne wymagania, dlatego renowacja i konserwacja powinna być prowadzona przy uwzględnieniu jego gatunku.

Wykonujemy kompleksową renowację i konserwację:

  • marmuru
  • granitu
  • trawertynu
  • konglomeratu kamiennego
  • onyxu i piaskowca.

Renowacja i konserwacja kamienia w całej Europie
Prace świadczymy dla Klientów w Warszawie, Polsce i na terenie całej Europy. Jesteśmy gotowi do pomocy tam, gdzie celem są perfekcyjne rezultaty.

Gravit-Renowacja – kompleksowa i profesjonalna renowacja i konserwacja kamienia naturalnego – zapraszamy do skorzystania z usług!