Renowacja podłóg marmurowych w Nicei

Renowacja podłóg marmurowych

Renowacja podłóg marmurowych dla klienta z Nicei

Dla klienta prywatnego wykonaliśmy renowację podłóg marmurowych w Nicei, początkowo w zakresie prac miała być tylko renowacja posadzek marmurowych lecz po uruchomieniu maszyn okazało się że ekipa która układała posadzki wykonała niedopuszczalną fuszerkę, w trakcie układania posadzek kamiennych dla zaoszczędzenie czasu oraz jak najszybszego opuszczenia miejsca budowy zamiast wylać wylewkę pod płytki kamienne zastąpiła ją płytami z gips-kartonu.

W związku z tym niezbędnym krokiem był demontaż posadzek w trzech pomieszczeniach oraz etapowo wylanie wylewki i ponowne ułożenie posadzki marmurowej. Następnie przystąpiliśmy do szlifu posadzek marmurowych i w tym momencie okazało się że firma wykonawcza po raz drugi naciągnęła klienta sprzedając mu materiał pozagatunkowy w cenie pierwszego gatunku, marmur był po całości szpachlowany co uwidoczniło się po wyrównaniu posadzki.

Niezbędnym było szpachlowanie całości podłogi, szlif marmuru został zakończony utwardzeniem kamienia oraz impregnacją. W trakcie usługi wykonaliśmy prace kamieniarskie związane z montażem cokołów kamiennych, zamontowaniem blatów granitowych oraz przywróceniem do pierwowzoru nakryw marmurowych.