Konserwacja i pielęgnacja posadzki

Odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki w Warszawie

Właściwe dbanie o posadzkę, która znajduje się w naszym domu lub firmie, powinno odbywać się systematycznie. Jedynie odpowiednia konserwacja i pielęgnacja posadzki pozwala na uniknięcie kosztownych renowacji i napraw, a nawet całkowitej wymiany nawierzchni.

Czytaj więcej

Renowacja posadzek kamiennych

Posadzki kamienne, krystalizacja marmuru

Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Czytaj więcej

Renowacja posadzki

Najlepsza renowacja posadzki w Warszawie

Niezależnie od rodzaju posadzki jest ona narażona na uszkodzenia. Choć wykonana jest ona zazwyczaj z materiałów bardzo wytrzymałych, istnieje wiele czynników, które sprawiają, że może ona utracić swój pierwotny wygląd.

Czytaj więcej

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji wykonujemy metodami dobranymi indywidualnie do każdej elewacji, a konkretną technologię jej oczyszczania wybieramy na podstawie przeprowadzonych prób.

Czytaj więcej

Polerowanie posadzki

Polerowanie posadzki w Warszawie niezależnie od jej rodzaju

Aby cieszyć się nieskazitelną posadzką przez wiele lat, nie wystarczy właściwe położenie jej. Konieczne jest nieustanna dbanie o nią. Z pomocą przychodzi firma Gravit-Renowacja, która posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku.

Czytaj więcej

Posadzki jak nowe dzięki polerowaniu

Posadzki wykonane z materiałów takich jak marmur, beton, trawertyn, granit czy lastryko są piękne, trwałe i solidne. Z pewnością wytrzymają lata nawet intensywnego użytkowania, niemniej jednak po pewnym czasie mogą niszczeć, tracić blask i obniżać walory estetyczne pomieszczenia.

Czytaj więcej

Kamieniarstwo Marmur Warszawa

Usługi kamieniarskie

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu szczegóły działalności naszej firmy, która już od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi na trudnym i wymagającym rynku kamieniarskim.

Czytaj więcej

Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie ścian budynków

Hydropiaskowanie, budynki, a konkretnie ich ściany, głównie zewnętrzne po latach użytkowania tracą swoją naturalna barwę, pokrywając się coraz bardziej złożonymi warstwami brudu.

Czytaj więcej

Piaskowanie elewacji zewnętrznej z cegły i nie tylko!

 

Piaskowanie to wyjątkowo skuteczny sposób usuwania osadu i brudu właściwie z dowolnej powierzchni. W czasie tego procesu specjalne urządzenie wykorzystuje sprężone powietrze , aby materiał ścierający dostał się na czyszczoną powierzchnię pod bardzo dużym ciśnieniem, lecz jesteśmy w stanie oczyszczać powierzchnie delikatne stosując metody niskociśnieniowe, szczególnie jest to ważne w trakcie czyszczenia obiektów zabytkowych.

Czytaj więcej

Piaskowanie betonu

To skomplikowana i złożona praca

Piaskowanie betonu to skomplikowane i złożone prace, którymi od wielu lat zajmuje się nasza firma. W powyższych usługach posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Czytaj więcej
renowacja-elewacji-Warszawa
renowacja-elewacji-Warszawa

Gravit - renowacja elewacji w całej Europie

Każda budowla posiada rzuty i plany, w których precyzyjnie zostały określone jej elementy. Jednym z nich jest elewacja, czyli zewnętrzna powierzchnia ściany. Jest ona szczególnie narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia i uszkodzenia. Zwykle, najbardziej reprezentatywną część budynku stanowi fasada, która znajduje się z przodu każdego obiektu.

Czytaj więcej

Szlifowanie posadzki

Każda powierzchnia, choć wydaje się być bardzo twarda i trwała, może zostać uszkodzona lub zarysowana w czasie jej użytkowania.

Szczególnie w przypadku nawierzchni, która znajduje się w najróżniejszych firmach przemysłowych, do drobnych uszkodzeń dochodzi bardzo często i niezwykle łatwo. 

Czytaj więcej